preloder

Ломбард "Сакура"

Картка клієнта!

Картка клієнта!

У нас діє програма лояльності – дисконтна програма «Вигідна картка Клієнта»! Дисконтна програма «Вигідна картка Клієнта» – наш спосіб віддячити клієнтам за їхню прихильність до ломбардної мережі «Сакура». Наші клієнти володіють Карткою Клієнта, яка оберігає кожну їхню витрачену гривню і перетворює її на знижку та додаткову винагороду. Чим більший статус клієнта, тим більше переваг.
Вступ до дисконтної програми є безкоштовним.
Ваші переваги від клієнтського статусу
Кожна оплачена копійка за оплату фактичного строку користування кредитом наближає вас до максимальних знижок у розмірі 20% на відсоткову ставку.
Срібний клієнт – клієнт, який за будь-який період зібрав сплачені відсотки за користування кредитом на загальну суму 1 500,00 гривень, набуває наступні переваги:
• знижку у розмірі 10% на відсоткову ставку;
Срібний Клієнт, який за будь-який період здійснив оплату відсотків за користування кредитом на загальну суму 5 000,00 гривень, збільшує свій статус до Золотого Клієнта. Цей статус надає:
• постійну знижку у розмірі 15% на відсоткову ставку;
Золотий Клієнт, який за будь-який період сплатив відсотки за користування кредитом на загальну суму 10 000,00 гривень, максимально збільшує свій статус до Платинового Клієнта. Цей статус надає:
• постійну знижку у розмірі 20% на відсоткову ставку;
Переваги кожного статусу до всіх ваших кредитних операціям в ломбардній мережі «Сакура». При не виконанні своїх зобов’язань за кредитним договором поточний дисконтний статус втрачається і понижається до попереднього.
Отримай «Картку клієнта»
у відділеннях ломбардної мережі «Сакура»