preloder

Ломбард "Сакура"

Нам виповнюється 8 років!🎁🎂🍒🌹🌟

Нам виповнюється 8 років!🎁🎂🍒🌹🌟

Догогі клієнти та підписки сільноти 😃
Нам виповнюється 8 років!🎁🎂🍒🌹🌟
В честь нашого свята, для Вас стартує чудова акція “8 років довіри” 📈📋

Умови акції:

📌Кожна особа, яка з 08 березня по 30 квітня 2016 року укладе договіру відділеннях ломбарду “Сакура» на території Закарпатської області, має можливість отримати скретч-картку з миттєвою знижкою на відсоткову ставку за укладеним договором.
📌Особа власноруч обирає скретч-картку, знімає захисне покриття та передає скретч-картку співробітнику ломбарду, для її застосування до укладеного Договору.
📌Кожна особа, яка з 8 березня по 30 квітня 2016 року укладе договіру відділеннях ломбарду “Сакура» на території Закарпатської області та до 31 травня 2016 року викупить майно або здійснить повну пролонгацію за даним договором, має можливість обрати собі подарунок в залежності від суми даного договору, а саме:

1. від 200 грн. до 1000 грн.: Знижка у магазині-партнері «Золотий ключик» – 3%, Знижка у магазині-партнері «Техно Фішка» – 5%, або поповнення рахунку мобільного телефону на 3 грн.
2. від 1001 грн. до 2000 грн.: Знижка у магазині-партнері «Золотий ключик» – 5%, Знижка у магазині-партнері «Техно Фішка» – 10%, або поповненн ярахунку мобільного телефону на 5 грн.
3. від 2001 грн. і більше: Знижка у магазині-партнері «Золотий ключик» – 7%, Знижка у магазині-партнері «Техно Фішка» – 15%, поповнення рахунку мобільного телефону на 5 грн., або підвищення статусу постійного клієнта на одну позицію.

Не втрачайте часу, подарунки чекають на Вас👏✌