Ломбард "Сакура"

Спеціально до Новорічних Свят!

Спеціально до Новорічних Свят!

Право на участь в Акції. Учасники Акції.

В Акції можуть брати участь всі повнолітні дієздатні особи, які постійно проживають на території України і, які не є працівниками Замовника та/або членами їх родин. Також не можуть приймати участь в Акції особи, чиї права та\або воля обмежені в установленому законом порядку.

Акція проводиться на всій території Закарпатської області в мережі відділень ПТ «Ломбард Сакура» Качанова А.В. і компанія»

Строк проведення Акції: з 05 грудня 2017 року до 07 січня 2018 року.

Організатор залишає за собою право призупиняти, відновлювати, припиняти проведення Акції у будь-який момент.

Для того, щоб стати учасником Акції необхідно в акційний період звернутись до відділення Організатора (вказане в Додатку 1 до цих Правил) і оформити кредитний договір з добровільним страхуванням майна в Страховій компанії «_________» на суму від 500 грн по дорогоцінним металам і від 200 грн по побутовій техніці.

Договір можна укладати з строком кредиту від 2 по 30 днів.

Розіграш знижки на відсоткову ставку та призів здійснюється методом лотереї.

Акційний приз зображений на лотерейному квитку, який Учасник дістає при оформленні кредитного договору.

Учасник може виграти наступні акційні призи: «-5% від відсоткової ставки», кулькову ручку з логотипом «Ломбард Сакура».

Учасник має стерти захисне покриття і продемонструвати працівнику Ломбарду отриманий виграш, а також віддати лотерейний квиток.

Якщо клієнт виграв знижку на відсоткову ставку (напис на лотерейному квитку «-5% від ставки»), то від ставки, яку визначено тарифною сіткою, віднімається розмір виграної знижки (5%).

Якщо клієнт виграв кулькову ручку з логотипом «Ломбард Сакура» – експерт оцінювач вручає приз відразу.

При оформленні договору/пролонгації на телефон Учасника приходить смс-повідомлення з кодом, який потрібно повідомити експерту-оцінювачу для участі в щотижневому розіграшу грошових призів.

Розіграш грошових призів серед зареєстрованих кодів з смс-повідомлень буде проводитись кожної п’ятниці (08.12.2017р, 15.12.2017р, 22.12.2017р, 29.12.2017р і 08.01.2018р)

Акція може бути поєднана з дисконтною програмою.

Відкритий «акційний договір» діє до повного виконання всіх фінансових зобов’язань.

Всі Учасники, приймаючи участь в Акції зобов’язуються дотримуватись і виконувати ці Правила. Факт участі в цій Акції означає ознайомлення і повну згоду всіх Учасників з цими Правилами участі в Акції.

Організатор не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють в місцях проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора обставини.

Беручи участь в Акції, її Учасники надають тим самим свою беззастережну згоду на публічне розкриття і Організатору особистої інформації про Учасників Акції у будь-якій формі і будь-яким засобом на розсуд Організатора. Особистою інформацією є прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання, фото учасника.

Участь в Акції означає, що Учасник Акції підтверджує можливість публікації інформації про себе (ім’я, прізвище) у засобах масової інформації (а також у мережі Інтернет). Учасники Акції погоджуються, що їхні дані можуть бути внесені Ломбардом  до бази даних та надалі використані ломбардом без будь-яких часових обмежень – у тому числі з рекламною метою, для надсилання інформації, повідомлень тощо. Своєю участю в Акції усі Учасники погоджуються на проведення фото- та кінозйомки за їхньої участі, а також погоджуються, що їхні імена та фотографії можуть бути оприлюднені або використані Ломбардом  в будь-яких друкованих, аудіо- і відеоматеріалах, засобах масової інформації (а також у мережі Інтернет), в тому числі з рекламною метою, без будь-якої компенсації з боку Організатора.