Ломбард "Сакура"

Чому краще обирати ломбард?

Чому краще обирати ломбард?

Чому краще обирати ломбард? Ми зібрали переваги ломбарду перед іншими видами кредитування


Часто буває так, що терміново потрібна певна сума грошей. Саме для таких випадків й існує ломбард. Деякі обирають інші альтернативи, такі як позики у знайомих та друзів, кредити в банках або мікрофінансових установах. Звичайно, кожен виходить із ситуації найзручнішим для себе способом, але ми хотіли б виділити переваги послуг ломбарду перед вищевказаними альтернативами.


Почнемо із най розповсюдженого варіанту. Позичити у знайомих. Перед цим способом кредитування ломбард має наступні переваги:

 • НЕ ПОТРІБНО ПРОСИТИ. Вам не доведеться просити гроші та обтяжувати своїх друзів, рідних або знайомих своїми проблемами.
 • ВИРІШУЄТЕ СВОЇ ПРОБЛЕМИ САМОСТІЙНО. Дорослі самодостатні люди завжди намагаються спочатку вийти із певної життєвої ситуації самостійно.
 • МОЖНА ПРОДОВЖУВАТИ ТЕРМІН ПОЗИКИТА ПОГАШАТИ СУМУ КРЕДИТУ ЧАСТКОВО. Ви не обмежені строками, продовжуючи кредитний договір з ломбардом, Ви можете відтермінувати строк повернення позики на будь-який період. А от чи можна так зі знайомими?
 • НЕ ПСУЄТЕ ВІДНОСИНИ З ДРУЗЯМИ/ЗНАЙОМИМИ/РІДНИМИ. Найголовніше — це стосунки із близькими, ніхто не хоче зіпсувати їх, якщо щось піде не за планом.
 • МОЖНА НЕ ПОВЕРТАТИ КРЕДИТ, оскільки є застава. Ви завжди можете відмовитись від застави та не повертати гроші. Нічого страшного не буде.

Мікрофінансові організації. Останнім часом дуже розповсюджується такий вид кредитування, але чи такий він вигідний і хороший. Розберімося. Переваги ломбарду перед мікрофінансовими організаціями та кредитами в банках:

 • РІШЕННЯ ПРО ВИДАЧУ КРЕДИТУ ВІДРАЗУ по факту звернення. В ломбарді ви отримаєте відповідь про суму та умови кредитування відразу, ми не перевіряємо Вашу кредитну історію, місце роботи, довідку про доходи тощо…
 • МОЖНА ОТРИМАТИ КРЕДИТ НАВІТЬ ІЗ ПОГАНОЮ КРЕДИТНОЮ ІСТОРІЄЮ. Часто, при перевірці кредитної історії, Вам можуть відмовити у кредиті як через погану історію, так і через її відсутність. Але це не про ломбард. Нас не цікавить Ваша кредитна історія.
 • В РАЗІ ПРОСТРОЧКИ НЕ ПСУЄТЬСЯ КРЕДИТНА ІСТОРІЯ. Будьте впевнені, що у нашому ломбарді, навіть якщо Ви відмовитесь від застави, це ніяк не відіб’ється на Вашій кредитній історії. А от в банках або МФО, навіть при затриманні платежу Ви ризикуєте зіпсувати свою кредитну історію.
 • МОЖНА НЕ ПОВЕРТАТИ КРЕДИТ, оскільки є застава. Як ми і казали раніше, Ви завжди можете відмовитись від застави і не повертати кредит.
 • НИЖЧА ВІДСОТКОВА СТАВКА. В ломбарді значно нижча відсоткова ставка за користування ніж у МФО. А при заставі вперше – 0%.
 • ЛОМБАРД НЕ ВПЛУТУЄ ТРЕТІХ ОСІБ. Тут все зрозуміло. Ніяких поручителів, колекторів, дзвінків роботодавцям і т.д.

Ось такі переваги Ви отримуєте при зверненні до нас. Останнє слово при виборі за Вами, але ми будемо раді, якщо за потреби Ви оберете нас )