Ого! А ти щасливчик!
Давай номер телефону і я відправлю тобі гарантовану знижку на % ставку
Ваше ім’я
Натискаючи кнопку Ви даєте згоду на обробку персональний даних та погоджуєтесь із політикою конфіденційності
Тисни "Like", щоб слідкувати за Сакурою на Facebook

Міфи про ломбард

Навколо ломбардів існує багато міфів та стереотипів, які частіше за все є невірними. Ми вирішили зібрати ТОП – 6 міфів про ломбарди, щоб розвіяти їх і розставити крапки над "і".
Міф №1
В ломбардах високі відсоткові ставки.
Якщо порівняти з мікрофінансовими організаціями, ломбард надає нижчі відсотки, оскільки гарантією порядності клієнта служить закладена річ. Деякі процентні ставки банківських кредитів можна порівняти з пропозиціями ломбардів, але вони вимагають більшої кількості документів та часу. Також ломбард САКУРА індивідуально підходить до потреб кожного клієнта. Будьте впевнені, що у нас Ви отримаєте потрібну Вам суму із найменшим відсотком за користування. А для тих, хто вирішив скористатись нашими послугами вперше діють спеціальні умови – відсоткова ставка 0%!
Міф №2
Ломбард може продати заставу без попередження при неповерненні боргу та відсотків
Після закінчення терміну договору у Вас є можливість його продовжувати, сплачуючи відсотки за користування. Ми завжди нагадуємо про це нашим клієнтам за допомогою СМС або дзвінка. Також наш ломбард завжди індивідуально підходить до кожного клієнта і зберігає заставу необхідний період за потреби. Ми знаємо, що речі, які закладаються в ломбард, можуть бути не тільки коштовними в грошовому еквіваленті, але й мати особисту нематеріальну цінність для власника. В інтересах ломбарду створити позитивну репутацію і налагодити з клієнтами хороші відносини.
Міф №3
Закладати речі в ломбард принизливо
Як то кажуть, на смак і колір – всі фломастери різні. Ми вважаємо що, принизливо бігати по друзям і знайомим з простягнутою рукою. Краще віддати трохи більше грошей, але вирішити проблему самостійно. Більше того, трапляється всяке і не завжди виходить віддати борг в строк. У ломбарді – є можливість пролонгації (продовження) договору, а ось зі знайомими? Можливо, нещасна тисяча гривень стане причиною сварки.
Міф №4
Клієнти ломбарду асоціальні особистості
Скажімо так – переконання дуже суб'єктивне. Якщо, взяти ці домисли на віру, то виявиться, що в люмпени можна записати іспанську королеву Ізабеллу, що заклала в ломбард корону, щоб спорядити експедицію Колумба, і прусського короля Фрідріха Великого, регулярно позичавшого гроші на організацію військових походів. Сучасні люди, за допомогою ломбардів вирішують інші фінансові труднощі, але все ж раптом з'явилося бажання відкрити ще одну Америку або оголосити комусь війну 🙂 – Ви знаєте куди звертатися
Міф №5
Речі, що знаходяться в заставі, часто пропадають
Система зберігання заставних речей, передбачає багаторазову систему захисту, суворий облік і контроль. Будь-які коштовності зберігаються в захищених сейфах. Фактично, сховища цінних речей в ломбарді нічим не поступаються банківським аналогам. На жаль, крадіжку або пограбування передбачити неможливо. Але наш ломбард бере на себе повну відповідальність за зберігання речей
Міф №6
Повернути заставу непросто
Знову ж таки – переконання яке започатковане ще в 90-ті роки. Сьогодні діяльність будь-якого ломбарду та його взаємовідносини з клієнтами, контролюються державними органами. До речі, в століття цифрових технологій, будь-який негативний досвід, поширюється зі швидкістю лісової пожежі і ТАК ризикувати своїм іміджем не буде ні один підприємець. Для достовірності звернемося до статистики – понад 90% речей повертається до господарів.

Виходить, що кредит в ломбарді по надійності не поступається банківському, але при цьому оформляється швидше (не потрібно довідок і поручителів) і позичальник також знаходиться під захистом законодавства. На наш погляд, кредит в ломбарді навіть безпечніше – прострочення загрожує тільки втратою речі. Працівники ломбарду, на відміну від банківських клерків, не турбуватимуть Ваших родичів і роботодавців.

Ломбард САКУРА не вплутує у свої взаємини з клієнтом третіх осіб, і Ви самі вирішуєте: викупити заставу або залишити її для інших людей.