Міфи про ломбард

Навколо ломбардів існує багато міфів та стереотипів, які частіше за все є невірними. Ми вирішили зібрати ТОП – 6 міфів про ломбарди, щоб розвіяти їх і розставити крапки над "і".
Міф №1
В ломбардах високі відсоткові ставки.
Якщо порівняти з мікрофінансовими організаціями, ломбард надає нижчі відсотки, оскільки гарантією порядності клієнта служить закладена річ. Деякі процентні ставки банківських кредитів можна порівняти з пропозиціями ломбардів, але вони вимагають більшої кількості документів та часу. Також ломбард САКУРА індивідуально підходить до потреб кожного клієнта. Будьте впевнені, що у нас Ви отримаєте потрібну Вам суму із найменшим відсотком за користування. А для тих, хто вирішив скористатись нашими послугами вперше діють спеціальні умови – відсоткова ставка 0%!
Міф №2
Ломбард може продати заставу без попередження при неповерненні боргу та відсотків
Після закінчення терміну договору у Вас є можливість його продовжувати, сплачуючи відсотки за користування. Ми завжди нагадуємо про це нашим клієнтам за допомогою СМС або дзвінка. Також наш ломбард завжди індивідуально підходить до кожного клієнта і зберігає заставу необхідний період за потреби. Ми знаємо, що речі, які закладаються в ломбард, можуть бути не тільки коштовними в грошовому еквіваленті, але й мати особисту нематеріальну цінність для власника. В інтересах ломбарду створити позитивну репутацію і налагодити з клієнтами хороші відносини.
Міф №3
Закладати речі в ломбард принизливо
Як то кажуть, на смак і колір – всі фломастери різні. Ми вважаємо що, принизливо бігати по друзям і знайомим з простягнутою рукою. Краще віддати трохи більше грошей, але вирішити проблему самостійно. Більше того, трапляється всяке і не завжди виходить віддати борг в строк. У ломбарді – є можливість пролонгації (продовження) договору, а ось зі знайомими? Можливо, нещасна тисяча гривень стане причиною сварки.
Міф №4
Клієнти ломбарду асоціальні особистості
Скажімо так – переконання дуже суб'єктивне. Якщо, взяти ці домисли на віру, то виявиться, що в люмпени можна записати іспанську королеву Ізабеллу, що заклала в ломбард корону, щоб спорядити експедицію Колумба, і прусського короля Фрідріха Великого, регулярно позичавшого гроші на організацію військових походів. Сучасні люди, за допомогою ломбардів вирішують інші фінансові труднощі, але все ж раптом з'явилося бажання відкрити ще одну Америку або оголосити комусь війну 🙂 – Ви знаєте куди звертатися
Міф №5
Речі, що знаходяться в заставі, часто пропадають
Система зберігання заставних речей, передбачає багаторазову систему захисту, суворий облік і контроль. Будь-які коштовності зберігаються в захищених сейфах. Фактично, сховища цінних речей в ломбарді нічим не поступаються банківським аналогам. На жаль, крадіжку або пограбування передбачити неможливо. Але наш ломбард бере на себе повну відповідальність за зберігання речей
Міф №6
Повернути заставу непросто
Знову ж таки – переконання яке започатковане ще в 90-ті роки. Сьогодні діяльність будь-якого ломбарду та його взаємовідносини з клієнтами, контролюються державними органами. До речі, в століття цифрових технологій, будь-який негативний досвід, поширюється зі швидкістю лісової пожежі і ТАК ризикувати своїм іміджем не буде ні один підприємець. Для достовірності звернемося до статистики – понад 90% речей повертається до господарів.

Виходить, що кредит в ломбарді по надійності не поступається банківському, але при цьому оформляється швидше (не потрібно довідок і поручителів) і позичальник також знаходиться під захистом законодавства. На наш погляд, кредит в ломбарді навіть безпечніше – прострочення загрожує тільки втратою речі. Працівники ломбарду, на відміну від банківських клерків, не турбуватимуть Ваших родичів і роботодавців.

Ломбард САКУРА не вплутує у свої взаємини з клієнтом третіх осіб, і Ви самі вирішуєте: викупити заставу або залишити її для інших людей.