Ломбард Сакура

Які ювелірні прикраси приймає ломбард?

Що можна здати в ломбард
Ломбард Сакура приймає майже все, що має цінність.

Золото. Головне, на що дивиться оцінювач ювелірного ломбарду - вага і проба. Проба показує вміст золота у виробі. Наприклад, якщо каблучка зроблена із золота 585 проби, це означає, що в ньому 58,5% золота, а все інше - домішки: срібло, мідь, нікель, паладій. Чим вище проба, тим більше грошей ми дамо за прикрасу.

При прийманні оцінювач ломбарду вивчає клеймо з пробою, яке Пробірна палата наносить на всі ювелірні вироби. Потім він робить невеликий натир на спеціальному пробірному камені, щоб зняти верхній шар (такий метод опробування не завдає шкоди Вашому виробу, на відміну від надпилу надфілем). Оцінювач капає на камінь реактив, для кожної проби він свій. По тому, як проходить реакція, оцінювач може встановити, золото це чи ні.

Срібло: прикраси і столове срібло. У срібла свої проби: 800 - найдешевша, зате міцна, 925 проба добре підходить для ювелірних виробів, а 999 - це чисте срібло. Тут все як з золотом: чим вища проба, тим дорожче оцінюється річ.

Сакура приймає:

  • Прикраси.
  • Столові прибори: ложки, ножі, виделки, чашки, підстаканники.
  • Побутове начиння: самовари, цукорниці, підноси.
  • Аксесуари: годинник, запальнички, запонки.

Чи можна здати одну сережку? Так, можна, але, щоб ми оцінили заставу як ювелірний виріб, а не як брухт, то краще закладати такий виріб парою. Якщо боржник не повернеться за сережкою, ломбарду доведеться її реалізовувати. Продати половину прикраси неможливо, а значить, це брухт, який піде на переплавляння.

Скільки можна отримати за Ваш ювелірний виріб? Звичайно, що отримати точну оцінку можна тільки після огляду нашим експертом у ломбардному відділенні (найближчий ломбард до вас), але також можна отримати оцінку золото та срібла ОНЛАЙН!
Щоб оцінити виріб - скористайтесь нашим online калькулятором.